niedziela, 22 maja 2016

Sterek nadchodzi! :D ...a Dramione się... żegna?


Jak wiecie, na naszym blogu od pewnego czasu trwała ankieta. Najwyższy wynik otrzymał Teen Wolf (52%), tak więc niebawem oczekujcie one - shota związanego ze... Sterekiem! Stwierdziłyśmy, że ten pairing będzie najodpowiedniejszy. Myślę, że możecie się go spodziewać, za jakiś miesiąc, półtorej (miniaturki piszemy najczęściej kiedy jesteśmy u siebie, dlatego musicie wybaczyć, że tak długo) :)

P.S. Jeżeli chodzi o Dramione - "Dwie twarze Hermiony", nie potrafiłam tego kontynuować. Porzucanie opowiadania, które pisze się samemu, a później próba powrotu do niego jest bardzo trudna. Uwierzcie mi. Moja wena się wypaliła to doszczętnie, zresztą tak jak miłość do tego pairingu... Mam już pomysł na zastępstwo - autorskie zastępstwo, które jest dla mnie perełką nad perełkami (slash), którego nie porzucę choćby się waliło i paliło. Poczekajcie aż ogarnę sprawy związane ze szkołą, a dowiecie się wszystkiego :) Nie mam pojęcia, dlaczego pisze post scriptum zamiast edytować... To fajnie wygląda xD 2 komentarze:

 1. Sterek mój kochany. Będę czekać cierpliwie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Żegna?...
  Ech, to w takim razie ja też muszę powiedzieć "Do widzenia", bo mam zasadę, żeby nie wpakowywać się w fandom, którego nie znam. Będzie mi brakować Twojego pióra, aczkolwiek może powrócę? Nie wiem, zobaczymy. :)
  Pozostało życzyć weny i mieć nadzieję, że inne historie doczekają się ukończenia, bo aż szkoda coś pozostawiać - trzymam kciuki!
  Pozdrawiam,
  C.

  wieczne-pioro-cassie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń


Skomentuj - to nic nie kosztuje, a może nas bardzo zmotywować do działania.

Lydia Land of Grafic, arts by taratjah