Autorki

Coco Deer

   Muffin, Jelonek i Ninja. Dusza bez ciała, ciało bez duszy. Dziewczyna od liter, dziewczyna od słów, dziewczyna od zdań. Wiecznie zamyślona, tkwi w świecie fantazji, a kiedy z niego wychodzi spotyka się z marnością i bezsensem. Niczym barokowy artysta uwielbia tworzyć nazbyt patatyczne opisy. Uważa, że nie pasuje do tej epoki - bardziej odnalazłaby się w latach pięćdziesiątych bądź sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Cholernie blada. Ciemne włosy tylko dodają jej wampirzego uroku. Niewidzialna dla świata, widzialna dla jego abstrakcji. Uwielbia historię i książki, a w szczególności twórczość: Maria Puzo, Jamesa Dashnera, Cassandry Clare, Ricka Riordana, J.K. Rowling, sir Arthura Conana Doyle'a i stu pozostałych autorów, których nazwisk jej się nie chce wymieniać. Przystojnych mężczyzn uważa za dzieła sztuki. Kocha Queen, My Chemical Romance, Green Day'a i Hoziera. Freddie Mercury to jej idol. 
   Jej pseudonim pochodzi od słów "deer" (z ang. jeleń) i Coco - od Coco Chanel, francuskiej projektantki mody, która zawojowała świat mody XX wieku.


Lelo


   Jej prawdziwe imię pochodzi z japońskiej animacji, co samo w sobie zwiastuje katastrofę. Głowa nie od parady pełna jest nietypowych pomysłów, tekstów piosenek i wszystkiego, o czym nie powinna aktualnie myśleć. Znana ze swojej szczerości, ciętego języka i prostych konkretów. Gramatyczno-ortograficzny nonkonformista. Jej żywiołem jest ogień. Tak jak on nie da się jej okiełznać, jest dzika i zawsze podąża własną ścieżką. Kocha połączenie klasycznej elegancji z buntowniczością, jak to miało miejsce w latach sześćdziesiątych. Najbardziej rozpoznawalna po lwiej grzywie okalającej jej głowę ciemnoblond lokami. Gdyby mogła zatracić się w czymś byłaby to muzyka i książki, najlepiej w połączeniu. Do jej ulubionych autorów należą: Cassandra Clare, J.K. Rowling, J.R.R Tolkien, G.R.R. Martin, Rick Riordan, Suzanne Collins, Rainbow Rowell etc. W przyszłości pragnie pisać profesjonalnie, wyrabia więc swój kulejący warsztat. Gdyby miała umrzeć, chciałaby utonąć w oczach Jamie'go Campbella Bowera lub Jareda Leto. Pomiędzy śpiewaniem kolejnych musicali kocha postukać długopisem do rytmów piosenek AC/DC, Led Zeppelin i Panic! at the Disco. Typ dziewczyny, która czując wiatr w blond lokach i różowej sukience zaczyna śpiewać w duecie z Ozzym Osbournem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Skomentuj - to nic nie kosztuje, a może nas bardzo zmotywować do działania.

Lydia Land of Grafic, arts by taratjah