środa, 30 marca 2016

Szczęśliwego Dnia Maleca!!! Ranking 20 najlepszych pairingów

Coco Deer:

Witajcie!

W oczekiwaniu na Rozdział 1 "Szklanego Pantofelka" (pamiętajcie, że pojawi się za półtorej tygodnia, 9.04.16) postanowiłyśmy opublikować listę naszych 20 ulubionych pairingów. Decyzję tę podjęłyśmy spontanicznie po zobaczeniu sceny pocałunku Maleca. Mimo, że za serialem "Shadowhunters" nie przepadam jakoś specjalnie (przy nim nawet film wydaje się dobry, przynajmniej według mnie), warto było czekać na ten jeden odcinek ^^ Moje fangirlsowe serduszko zabiło mocniej. Czuję się jakbym skakała po tęczy <3 To było takie... Awww *-* te spojrzenia, to napięcie, ten pocałunek... Także, z okazji ostatniego odcinka pragnę życzyć wszystkim czytelnikom tego bloga (i tu po raz kolejny mam nadzieję, że tacy są) szczęśliwego Dnia Maleca!!! <3


Lelo: 

Osobiście nie mogę się doczekać dnia w którym zaczniemy publikację Maleca, a ta scena tylko umacnia mnie w tym stwierdzeniu. Gdyby ktokolwiek chciał poznać moją opinię to cały serial to niekończąca się symfonia bólu i cierpienia, dla moich oczu, duszy i serca. To jak zmasakrowane, wybebeszone i odarte z wszystkiego co w nich piękne zostały książki Cassie sprawia mi tak głęboki ból, że przerwałam ten ciąg masochizmu po 5 odcinkach, ale cóż... Będę musiała wrócić i je nadrobić. 
Ten dzień jest naszym małym Malecowym Świętem też ze względu na publikację "Pani Noc". Dla zainteresowanych wspomnę, że można się z niej dowiedzieć o tym jak wygląda przyszłość Magnusa i Aleca, co prawda nie tak jak z "Shadowhunters Academy", które niestety nie zostało przetłumaczone, nad czym ubolewam. 
Mam nadzieję, że podzielicie się swoją opinią na temat serialu, jesteśmy niezwykle ciekawe waszego zdania ;) 


Lelo/Coco Deer


1. Malec/Cherik


2. Drarry/Malec 


3. Cherik/Dramione


4. Sirius&Remus/Marrish 


5. Lestat&Louis/Solangelo 


6. Sebaciel/Usagi&Misaki


7. Ryujii&Taiga/Klaine


8. FrUk/Sizzy


9. Grindeldore/Johnlock


10. Solangelo/Light&L


11. Light&L/Gallavich


12. Usagi&Misaki/Frost Iron

13. Nezumi&Shion/Grindeldore


14. Gallavich/Spideypool 


15. Newtmas/Stydia


16. Gerlta/Sirius&Remus


17. Spamano/Nick&Judy


18. Yogi&Gareki/Sebaciel


19. Aang&Katara/Ritsu&Takano


20. Poliet/Newtmas


4 komentarze:

 1. Rany, ludzie, zrozumcie w końcu, że Shadowhunters to adaptacja, nie ekranizacja. Serial wg mnie jest świetny, książki uwielbiam i po prostu radzę wyluzować i nie burczeć, że to się nie zgadza, to było inaczej, a tego nie było, tylko rozkoszować się seriale, bo osobiście uważam, że jest czym ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż... Całe dzieciństwo uczono mnie, że każdy ma własny gust, tak jak prawo do wygłaszania własnych poglądów i zdania. Tak więc sądzę, że serial jest beznadziejny, a inni mogą uważać inaczej. Nie chodzi mi tu o samą fabułę (która także ma dużo wad i jest bardziej fanficowa niż książkowa), ale mówię też o poziomie aktorstwa albo efektach specjalnych. W porównaniu z wieloma świetnymi, godnymi polecenia serialami jest 2/10. Chociaż nie ukrywam, że ostatnia Malecowa scena była naprawdę dobra. Albo gra aktorska Luke'a też się wybija na tle innych :)

   Usuń
  2. Po pierwsze: wybacz, że się uniosłam.
   Po drugie: fakt, są różne gusta, tylko, że jak pytam: "dlaczego nie podoba Ci się serial?" to ZAWSZE słyszę: "bo jest inny od książki" i mnie po porostu krew zalewa! Osobiście uważam, że efekty są świetne i aktorzy też ;)

   Usuń
 2. Omatko wszystko prawie idealnie się zgadza z moim top10 tylko kataang wyżej ��

  OdpowiedzUsuń


Skomentuj - to nic nie kosztuje, a może nas bardzo zmotywować do działania.

Lydia Land of Grafic, arts by taratjah