piątek, 15 stycznia 2016

WRACAMY!!!

UWAGA, UWAGA!!!

Coco Deer: Drodzy Czytelnicy, wiem, że dawno nas nie było, ale wracamy w kwietniu wraz ze wspólnym fanfiction!!! Tamte oczywiście zostaną zakończone (mój trzeci rozdział powinien się pojawić do czerwca). Wybaczcie tak wielkie spóźnienie, ale w tym roku zawitałam do pierwszej liceum i straaaasznie dużo nauki. Wszystko by było idealnie gdyby nie przedmioty ścisłe... A JA PRZECIEŻ JESTEM TYLKO BIEDNYM HUMANEM!!! 
Nowe fanfiction będzie nosić tytuł: "Szklany Pantofelek". Zapewne kojarzycie tytuł z mojego poprzedniego opowiadania. To, co w najbliższym czasie zostanie dodane jest niczym innym, a gruntowną poprawką tamtego. Stali Czytelnicy niech się nie martwią - fabuła ulega dramatycznej zmianie (naprawdę). Tym, którzy tu jeszcze wchodzą (a mam nadzieję, że tacy są, błagam :')) dziękuję za cierpliwość i proszę o jej jeszcze troszeczkę... :)

Lelo: Wielki powrót ze starym/nowym fanfiction. Zmiany są gruntowne, nie tylko pod względami stylistycznymi, to zupełnie nowy "Szklany Pantofelek", wersja 2.0. Coco w końcu pozwoliła mi się dorwać do tego, nie tylko jako krytyka, ale współautora. Uważajcie, bo Lelo zamierza namieszać!  Błagam o wybaczenie za to jak bardzo nasz pomysł padł gdy tylko przyszły powakacyjne obowiązki. Nie zamierzam się tłumaczyć i usprawiedliwiać, ale chcę powiedzieć, że po reformie organizacyjnej jaką wprowadziła Coco zamierzamy dotrzymać terminów publikacji. Prosimy gorąco o drugą szansę. 
Co do "Le Bien" to zamierzam wznowić go po zakończeniu korekty "Pantofelka". Dziękuje wszystkim, którzy odwiedzają lub kiedykolwiek odwiedzili tego bloga. 
PS. Jak wam się podobał pierwszy odcinek Shadowhunters? :) 

Link do "Szklanego Pantofelka": kliknij tutaj

3 komentarze:

 1. No nareszcie! Już się serio zaczynałam obawiać, że coś się stało. ;)
  Pozdrawiam,
  Cassie :)

  wieczne-pioro-cassie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie to spoko

  OdpowiedzUsuń


Skomentuj - to nic nie kosztuje, a może nas bardzo zmotywować do działania.

Lydia Land of Grafic, arts by taratjah